Afbeelding
Foto:

Buitendag bij De IJsvogel

zaterdag 9 mei 2026 10:00

RIJSOORD - Bezoekerscentrum De IJsvogel houdt op 9 mei van 10 tot 17 uur opnieuw de IJsvogel Buitendag. Het evenement vindt plaats in Rijsoord en wordt gehouden door het TuinTeam van De IJsvogel.

De Buitendag ging vorig jaar voor het eerst van start met als doel planten en stekken te ruilen. Vanwege het succes krijgt het evenement dit jaar een vervolg. De dag valt op de zaterdag voor Moederdag.

Vorig jaar werd het programma uitgebreid met verschillende activiteiten voor jong en oud die te maken hebben met natuur en cultuur. De organisatie hoopt dat deelnemers die eerder meededen opnieuw activiteiten willen verzorgen. Ook nieuwe deelnemers met een natuurgerichte hobby zijn welkom.

Het TuinTeam is tijdens de dag aanwezig en roept mensen op om stekken en planten te bewaren of vooraf af te geven bij het bezoekerscentrum. Daarnaast is er ruimte voor deelnemers die hun hobby willen laten zien, delen of producten willen verkopen.

Wie wil deelnemen kan contact opnemen via info@bezoekerscentrumwaalbos.nl.