Felicitaties voor het echtpaar Baars
Felicitaties voor het echtpaar Baars

65 jaar getrouwd

Algemeen

RIDDERKERK - Burgemeester Marco Oosterwijk kon afgelopen vrijdag het echtpaar Baars-Berends feliciteren met hun 65-jarig huwelijksjubileum. Het paar trouwde op 4 juni 1959 in Rotterdam.

Beiden zijn opgegroeid in Rotterdam-Zuid, waar ze elkaar ook leerden kennen. Na de bruiloft waren ze tweeënhalf jaar inwonend in Tuindorp Vreewijk. In 1962 betrokken ze een woning aan het Dijkje in Bolnes. De heer Baars werkte al voor het huwelijk bij scheepswerf Boele in Bolnes, waar hij dagelijks met de fiets naartoe ging. Hij begon als 14-jarige op de werf en werkte zich met een mts- en hts-opleiding op tot verantwoordelijke voor de afdeling binnenvaart, waar de reparaties aan binnenvaartschepen en baggerschepen plaatsvonden. Na het faillissement van Boele in 1987 was de heer Baars tien jaar werkzaam bij scheepswerf Hoebee in Dordrecht.

Wereldwinkel
Alle jaren bleef het paar in Bolnes wonen. Het Dijkje werd na twee jaar verlaten voor een woning aan de Steijnstraat, waar ze zeven jaar woonden. Nadien woonden ze 47 jaar aan het Scheldeplein. In 2018 verhuisden ze naar een appartement aan de Noordstraat.
Mevrouw Baars werkte voor haar huwelijk op een notariskantoor in Rotterdam. In Ridderkerk trad ze in dienst van het handelskantoor van Henk Groeneveld. Ze deed daarna jarenlang vrijwilligerswerk voor de Wereldwinkel in Ridderkerk.

Advertenties uit de krant