Afbeelding
Foto:

Zestig jaar getrouwd

Algemeen

RIDDERKERK – Echtpaar Bos – Kooiman vierde op 7 oktober hun zestigjarig jubileum. Burgemeester Marco Oosterwijk bezocht het paar om hen te feliciteren.

Het echtpaar leerde elkaar kennen in de kerk van Enkhuizen. Ze woonden 33 jaar in Andijk, daarna twaalf jaar in Enkhuizen en kwamen veertien jaar geleden naar Ridderkerk omdat hun jongste dochter hier woont.

Het echtpaar kreeg een zoon en drie dochters. Ze hebben elf kleinkinderen, drie achterkleinkinderen en het vierde achterkleinkind is op komst.

Mevrouw werkte vroeger bij een huisarts. Meneer werkte in de bloembollen tot zijn 38e jaar. Daarna kreeg hij problemen met zijn knieën waardoor hij het werk niet meer kon doen. Hij werd afdelingschef bij de supermarkt. Later werkte hij ook nog bij een bedrijf dat gedenktekens maakt. 

Mevrouw Bos maakt graag kaarten en meneer heeft jarenlang in het kerkenwerk gezeten. 

Advertenties uit de krant