Korenfestival
RIDDERKERK - Het Vlietplein in Ridderkerk staat op zaterdag 16 mei in het teken van het Vlietplein Korenfestival. Van 10.30 tot 16.30 uur zijn er optredens van vijf koren en een gastoptreden van Chris Bauer.
Bezoekers kunnen genieten van een afwisselend programma met shantykoren en zanggroepen, verdeeld over twee podia.
Op Podium 1 treden Shantykoor De Brulboei op om 11 en 13 uur, Koor De Dukdalf om 12 en 14.45 uur en Shantykoor De IJsselmannen om 15.45 uur.
Op Podium 2 staan Koor De Noordzangers om 10.30 en 15.15 uur, Shantykoor Rotterdam om 11.30 en 13.30 uur en Shantykoor De IJsselmannen om 12.30 uur.
Chris Bauer, zoon van Frans Bauer, verzorgt om 14 uur een gastoptreden op Podium 2. Hij brengt eigen nummers en bekende klanken ten gehore.
American Day
RIDDERKERK - Winkeliersvereniging Vlietplein houdt op 20 juni van 11 tot 19 uur een American Day op het Vlietplein in Ridderkerk.
De dag staat in het teken van Amerikaanse oldtimers, muziek, dans en entertainment. Bezoekers kunnen onder meer klassieke auto’s van merken als Chevrolet, Buick en Cadillac bekijken. Ook zijn er Harley-Davidsonmotoren aanwezig.
Tijdens het evenement treedt de rock-'n-rollband Eightball Boppers op. Tommy Carving maakt houtsculpturen met een kettingzaag. Daarnaast zijn er hapjes, drankjes en activiteiten voor kinderen.
De organisatie is nog op zoek naar bezitters van klassieke oldtimers die hun voertuig willen tonen tijdens het evenement. Geïnteresseerden kunnen contact opnemen via z.dewit1954@gmail.com of ceesvander
steen55@gmail.com.