.Twee regiebehandelaren van praktijk Marleen ontbreken op deze foto  (fotoLaumedia)
.Twee regiebehandelaren van praktijk Marleen ontbreken op deze foto (fotoLaumedia)

Praktijk Marleen feestelijk geopend

Algemeen

Dinsdag 12 november is de nieuwe locatie van Praktijk Marleen boven winkelcentrum De Ridderhof in Ridderkerk op feestelijke wijze geopend. Dat gebeurde door de kinderen van collega Tamara, Emma en Sarah, die onder een boog van ballonnen in de kleuren van Praktijk Marleen een lint met ballonnen doorprikten.

Na de opening konden de tientallen gasten – uit het zorgnetwerk, familie en vrienden – de nieuw opgeleverde praktijk bewonderen en een hapje en drankje nuttigen.
Praktijk Marleen bestaat dit jaar 10 jaar. Oorspronkelijk is de praktijkhouder, Marleen van de Grift, gestart in 2014 op een zolderkamer in Barendrecht met een praktijk voor B-GGZ voor kinderen en jongeren tot 18 jaar. Sinds 2018 was Praktijk Marleen gevestigd in Gezondheidscentrum Slikkerveer aan de Prinses Margrietstraat in Ridderkerk. Recent is de praktijk verhuisd naar het centrum van Ridderkerk. Het nieuwe pand beschikt over een zeer ruime spelkamer naast een aantal spreekkamers voor de behandelaren.

Ruimte te klein

De belangrijkste reden van de verhuizing is dat de praktijk in het Gezondheidscentrum te klein werd. Ouders met kinderen/ jongeren, scholen, wijkteams, fysiotherapeuten, diëtisten, huisartsen en artsen van het Centrum van Jeugd en Gezin weten Praktijk Marleen goed te vinden. De wachtlijst werd daardoor steeds langer. “Dit willen we niet omdat ouders als hun kind vastloopt of als ouders niet meer weten wat ze moeten doen om met hun kind goed om te gaan, zo snel mogelijk geholpen willen worden. We hopen met meer behandelaren meer kinderen, jongeren en hun ouders uit Ridderkerk (maar ook uit Barendrecht en Albrandswaard) te kunnen helpen met waarin ze vastlopen” aldus Marleen van der Grift.

Advertenties uit de krant