
‘Ice Cold X-Mas Parade’ in Winkelhart
AlgemeenDe jaarlijkse kerstparades van het Winkelhart Ridderkerk zijn inmiddels een succesvolle traditie. Dit jaar staat deze winteroptocht in het teken van een sprookje dat zich afspeelt op een kasteel in Noorwegen.
Naast de IJsprinsessen Anna en Elsa, zijn ook Olaf, Kristoff en Sven aanwezig. Uiteraard ook de Kerstman, elfjes, ijsberen en andere sprookjesfiguren. De parade komt op zaterdag 21 december drie keer voorbij tussen 12.15 en 15.30 uur.
De parade duurt ongeveer 45 minuten. In de pauzes van de parade treden in de Jorishof tegenover de Hema, waar de Speelgoedbank en Voedselbank hun actie houden, de Kerstdiva’s op en zingen dan bekende kerstliedjes die de sfeer nog verder zullen verhogen.















