Foto: Roelie 't Jong.
Foto: Roelie 't Jong. Foto: Roelie 't Jong

Slikkerveer wint eerste nacompetitieduel

Algemeen

SLIKKERVEER – Slikkerveer heeft op zaterdag 31 mei het eerste duel in de nacompetitie overtuigend gewonnen. Op eigen veld werd derdeklasser Woudrichem met 4-0 verslagen, onder leiding van coach Nick Geluk, die trainer Gijs Zwaan verving.

Voor het duel, dat ruim 500 toeschouwers trok, zorgden de supporters van Woudrichem voor een sfeervolle aftrap met fakkels en vuurwerk. In een levendige openingsfase kreeg Slikkerveer al snel kansen via onder andere Zepp Jacobs en Jochem Kouwenhoven. In de 17e minuut kwam Slikkerveer op voorsprong na een eigen doelpunt van Woudrichem: 1-0.

Slikkerveer bleef aandringen, maar vergat in de eerste helft verder afstand te nemen. In de tweede helft was het wel raak. Ronald Capelle verdubbelde de score in de 54e minuut en Jochem Kouwenhoven zorgde na een vlotte aanval voor 3-0. In de slotfase bepaalde invaller Dogukan Murat de eindstand op 4-0.

Na afloop werd afscheid genomen van keeper Ricardo Kieboom, die stopt met voetballen, en Mitchell Drogt, die overstapt naar FC IJsselmonde.

Op zaterdag 7 juni speelt Slikkerveer om 15 uur de volgende ronde van de nacompetitie uit tegen FC Dauwendaele in Middelburg.

Advertenties uit de krant