
Echtpaar Tuitel - Kurk 60 jaar getrouwd
AlgemeenRIDDERKERK – Het echtpaar Tuitel - Kurk was op 20 april 60 jaar getrouwd. Burgemeester Marco Oosterwijk bezocht het echtpaar op deze dag.
Het echtpaar leerde elkaar kennen in de jeugdclub van de kerk in IJsselmonde. Meneer werkte op de scheepswerf in de raffinaderij. Mevrouw begon met werken bij een verzekeringsmaatschappij en later behaalde ze haar diploma’s voor de zorg via de gemeente. Ze werkte in de thuiszorg en in Reyerheem.
In 1971 kwam het paar in Ridderkerk wonen. Ze kregen geen kinderen. Hun grote hobby was de paarden. Ze hadden zelf ook paarden. Meneer gaf paardrijles. Daarnaast is meneer graag met de computer bezig en mevrouw werkt in de tuin en maakt kaarten. Ze hebben genoten van het leven en samen veel leuke dingen gedaan.
Het feest wordt volgende week op 26 april gevierd, de dag dat meneer 86 jaar wordt.
















