Afbeelding

Rommelmarkt zoekt spullen

Algemeen

SLIKKERVEER - Muziekvereniging Harmonie Slikkerveer houdt op 15 en 16 mei de jaarlijkse rommelmarkt, waarbij het verenigingsgebouw verandert in een koopjesparadijs met tweedehands spullen voor jong en oud.

Om de markt te laten slagen, is de vereniging op zoek naar bruikbare goederen zoals boeken, kleding, speelgoed, elektronica en keukengerei. Veel inwoners hebben nog spullen op zolder of in de schuur die een tweede leven kunnen krijgen.

Spullen kunnen worden ingeleverd tijdens de repetitieavonden op maandag tussen 19 en 22 uur en op dinsdag en donderdag van 20 tot 22 uur. Wie niet in de gelegenheid is om langs te komen, kan gebruikmaken van de ophaalservice. Na 14 uur kan een afspraak worden gemaakt via telefoonnummer 0180-418072.

De opbrengst van de rommelmarkt wordt gebruikt voor het onderhoud van instrumenten, uniformen en het clubgebouw. Ook maakt dit het mogelijk om gratis concerten en optredens in de regio te blijven houden.

Met hulp van inwoners hoopt ‘Harmonie’ Slikkerveer opnieuw een geslaagd weekend neer te zetten. 

Advertenties uit de krant