Afbeelding
Foto:

Lezing over hoogsensitiviteit

Algemeen

RIDDERKERK - Bibliotheek Ridderkerk Centrum houdt op 16 juni een lezing over hoogsensitiviteit en de overgang. De bijeenkomst duurt van 19.30 tot 21 uur. De inloop begint om 19.15 uur.

Als hoogsensitief persoon kunnen emoties en prikkels intenser worden ervaren. Tijdens de overgang kunnen hormoonschommelingen, stemmingswisselingen, slaapproblemen en lichamelijke klachten die gevoeligheid versterken.

Marjolein Heus van Praktijk Be As You Are verzorgt de lezing. Zij is gediplomeerd hooggevoeligheidsdeskundige en holistisch coach. Vanuit haar praktijk in Papendrecht begeleidt zij hoogsensitieve personen en houdt zij lezingen en workshops over hoogsensitiviteit. Tijdens de bijeenkomst gaat zij in op de invloed van de overgang op hoogsensitieve personen en geeft zij praktische tips om deze periode bewuster door te komen.

De toegang is gratis. Aanmelden kan via de website van Bibliotheek Aanzet.

Bibliotheek Ridderkerk Centrum, Koningsplein 1.

Meer informatie via www.debibliotheekaanzet.nl.

Advertenties uit de krant