Afbeelding

Sela geeft openluchtconcerten

Algemeen

RIDDERKERK - De christelijke band Sela geeft op zaterdag 5 september twee openluchtconcerten in de tuin van Het Huys ten Donck in Ridderkerk. De optredens beginnen om 15.30 uur en 20 uur.

Sela bestaat inmiddels 21 jaar en heeft meer dan 200 liederen uitgebracht. Tot de bekendste nummers behoren Ik zal er zijn en Een toekomst vol van hoop. De band schrijft nieuwe liederen voor de kerk van deze tijd.

De concerten zijn exclusief toegankelijk voor Vrienden van Sela, mensen die de band ondersteunen met een jaarlijkse bijdrage. Wie nog geen Vriend is, kan dit worden bij de aanschaf van een ticket.

De optredens vinden plaats in de openlucht, met Het Huys ten Donck en de omliggende natuur als decor. Bezoekers kunnen meezingen met bekende liederen van de band.

Meer informatie en kaarten via www.sela.nl.

Advertenties uit de krant