default
default Foto:

André van der Linden neemt na 47 jaar afscheid van Den Otter

Algemeen

RIDDERKERK – Na een indrukwekkende loopbaan van 47 jaar heeft André van der Linden afscheid genomen van Den Otter. Daarmee komt een bijzonder hoofdstuk ten einde voor het Ridderkerkse familiebedrijf. Van der Linden nam het bedrijf destijds over van zijn opa en was bijna een halve eeuw nauw verbonden aan de ontwikkeling van Den Otter.

André van der Linden begon 47 jaar geleden bij Den Otter en nam het bedrijf later over van zijn opa. Onder zijn leiding veranderde het bedrijf door de jaren heen mee met de markt en groeide het verder uit tot een bekende naam in Ridderkerk en de regio.

In 1998 begon de samenwerking met Ron den Boef. Die samenwerking bleek een langdurige en succesvolle: in 2006 werd Den Boef mede-eigenaar van het bedrijf. In 2024 nam hij alle aandelen van Den Otter over van Van der Linden. Daarmee werd de bedrijfsoverdracht ruim voor het pensioen van Van der Linden afgerond.

De afgelopen jaren richt Den Otter zich volledig op kantoormeubilair, interieurprojecten en office supplies. Vanuit Ridderkerk werkt het bedrijf voor ondernemingen en organisaties in de regio en daarbuiten.

Voor Van der Linden is het een prettig moment om afscheid te nemen. Na 47 jaar draagt hij zijn werkzaamheden met een goed gevoel over. “Het is mooi om afscheid te kunnen nemen op een moment dat het Den Otter voor de wind gaat,” aldus Van der Linden.


Afscheid op een bijzondere locatie

Het afscheid van André werd samen met relaties, collega’s en bekenden gevierd op een locatie die niet toevallig was gekozen: de Brandweerkazerne van Ridderkerk.

Naast zijn lange carrière bij Den Otter was Van der Linden namelijk maar liefst 35 jaar actief als vrijwilliger bij de Ridderkerkse brandweer. De brandweerkazerne vormde daardoor een passende plek om stil te staan bij zijn pensioen en zijn jarenlange betrokkenheid bij zowel het Ridderkerkse bedrijfsleven als de lokale gemeenschap.

Tijdens het afscheidsfeest werd samen met relaties teruggekeken op vele jaren samenwerking en op de bijzondere loopbaan van Van der Linden.

Ron den Boef kijkt met veel waardering terug op hun gezamenlijke periode. “André en ik hebben 28 jaar samengewerkt en in al die jaren hebben we nooit ruzie gehad. Dat zegt denk ik veel over onze samenwerking. André heeft een enorme hoeveelheid kennis en ervaring opgebouwd en heeft een belangrijke bijdrage geleverd aan het Den Otter van vandaag. Ik ben hem daar persoonlijk ontzettend dankbaar voor.”

Na 47 jaar Den Otter en 35 jaar betrokkenheid bij de Ridderkerkse brandweer breekt voor André van der Linden nu een nieuwe periode aan. Samen met zijn vrouw Mary-Ann wil hij onder andere meer tijd gaan besteden aan reizen.


Den Otter wenst André een prachtig en vooral welverdiend pensioen toe.

Advertenties uit de krant