
Zonnebloemuitje en loterij
AlgemeenRIDDERKERK - De Zonnebloem afdeling Ridderkerk kijkt terug op een geslaagde vakantieweek en vraagt tegelijkertijd aandacht voor de jaarlijkse loterij.
Op 20 april vertrok een groep van 38 deelnemers en negen vrijwilligers met de rolstoelbus naar De Rijp voor een volledig verzorgde vakantie. Tijdens de week stonden diverse activiteiten op het programma, waaronder een uilenworkshop, optredens van de Schermerdansers en een bezoek aan Museum Broekerveiling met rondvaart en veiling. Ook werd een vlindertuin bezocht. In de avonden was er ruimte voor spelletjes, bingo en optredens van de vrijwilligers.
Een bijzonder moment was er toen de burgemeester belde met het verzoek dat vrijwilliger Gerry van der Linden vervroegd terugkeerde naar Ridderkerk om een lintje te ontvangen. De week werd daarna afgesloten en de deelnemers keerden tevreden huiswaarts.
De reis werd voor de vijfde keer gehouden door de afdeling Ridderkerk, waarbij vrijwilligers intensieve ondersteuning boden bij de dagelijkse verzorging en begeleiding. Daarnaast houdt de organisatie maandelijks activiteiten voor deelnemers met een mobiele of visuele beperking.
De Zonnebloemloterij is op 21 april van start gegaan. Vrijwilligers verkopen tot september loten van 3 euro per stuk, onder meer aan de deur, op de Pinkstermarkt en online. Van elk verkocht lot gaat 2,25 euro naar de lokale afdeling, waarmee activiteiten en uitjes worden bekostigd.
Wie de Zonnebloem wil ondersteunen, kan loten kopen via a.j.kal@outlook.com.

















