Afbeelding

Seniorenmiddag in Oudheidkamer

Algemeen

RIDDERKERK - Museum Ridderkerk Oudheidkamer houdt op woensdag 28 oktober weer een seniorenmiddag. De werkgroep Technische Zaken richt hiervoor de Trouwzaal in, waar bezoekers in een ontspannen sfeer kunnen bijpraten en herinneringen aan vroeger kunnen ophalen.

Tijdens de koffie en thee worden lekkernijen geserveerd, die traditiegetrouw worden gesponsord door bakker Van der Linden. Het museum is de bakker dankbaar voor deze bijdrage.

De seniorenmiddagen trekken steeds meer vrouwelijke bezoekers. Daarmee blijkt dat deze bijeenkomsten niet alleen bij mannen in de belangstelling staan.

Een bijzonder onderdeel van de middag is de presentatie van Bert Mellaart. Hij vertoont op een groot scherm zijn nieuwste project, dat volgt op zijn eerdere werk ‘Ridderkerk in vroeger jaren’. Mellaart verzorgt zelf de toelichting bij de beelden.

Bezoekers zijn vanaf 13.30 uur welkom in het museum aan de Kerksingel 26 in Ridderkerk. De toegang is gratis.

Advertenties uit de krant